
Гальмівні колодки барабанні ВАЗ 2101-2107, 2121-21214, 2131 (Нива), 2120 Надія, 2123 Chevrolet Niva FERODO
1 363 ₴
- В наявності
- Код: FSB59 FERODO
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Производитель FERODO
Диаметр [мм] 250
Ширина (мм) 51
Тормозная система FIAT
Ширина [мм] 51
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | ВАЗ |
| Сумісність з моделлю | 2121, 2101, 2102, 2104, 2105, 2106, 2107 |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип | Барабанні |
| Призначення | Задні колеса |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Ferodo |
| Країна виробник | Великобританія |
| Код запчастини | FSB59 FERODO |
| Стан | Новий |
| Ширина | 51 мм |
| Товщина | 5 мм |
| Внутрішній діаметр барабану | 250 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | ВАЗ |
| Мoдель | 2101 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 363 ₴




