
Фільтр салонний SSANG YONG REXTON 2.7 XDI, 2.9 TD, 3.2, REXTON W 2.0 XDI, 2.0 XDI 4X4 (к-кт 2) SsangYong
747 ₴
- В наявності
- Код: 6812008130 SsangYong
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| багатокомпонентний | двокомпонент. |
| Виконання фільтра | Пиловий фільтр |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 278 мм |
| Ширина | 101 мм |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | Ssang Yong |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Код запчастини | 6812008130 SsangYong |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ssang Yong |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Ssang Yong |
| Модель | Rexton |
Інформація для замовлення
- Ціна: 747 ₴


