
Сайлентблок переднього важеля задній OPEL ASTRA G/ ZAFIRA LEMFORDER
410 ₴
- В наявності
- Код: LEMFORDER 36239 01
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
На схемі під номером 3
Характеристики
| Внутрішній діаметр | 12 мм |
| Зовнішній діаметр | 47 мм |
| Місце монтажу | з обох боків |
| Місце монтажу | ззаду |
| Місце монтажу | знизу |
| Місце монтажу | Передня вісь |
| на вісь | 2 |
| Спосіб зберігання | Гумово-металевий підшипник |
| Ширина | 60 мм |
Застосовність
|
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | LEMFORDER 36239 01 |
| Виробник | Lemforder |
| Країна виробник | Туреччина |
| Висота | 60 мм |
| Діаметр зовнішній | 47 мм |
| Діаметр внутрішній | 12 мм |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з моделлю | Astra, Zafira |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Opel |
| Мoдель | Astra |
Інформація для замовлення
- Ціна: 410 ₴






