
Сайлентблок важеля передній OPEL ASTRA G/ ASTRA H/ MERIVA B/ SIGNUM/ VECTRA B-C/ ZAFIRA LEMFORDER
216 ₴
- В наявності
- Код: LEMFORDER 39609 01
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| На схемі під номером 2 Висота |
60 мм |
| Висота паковання | 4 см |
| Внутрішній діаметр | 12 мм |
| Довжина | 36 мм |
| Довжина паковання | 5,5 см |
| Місце монтажу | всередині |
| Місце монтажу | з обох боків |
| Місце монтажу | Передня вісь |
| Місце монтажу | спереду |
|
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Opel |
| Виробник | Lemforder |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Висота | 60 мм |
| Код запчастини | 39609 01 |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | 0352 364, 352 364, 90498738 0352364, 352364 |
| Місце встановлення | Передній |
| Сумісність з моделлю | Signum, Ascona, Astra, 9-3X, Zafira, Croma, 9-3, 9-5, Vectra, Meriva |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Opel |
| Модель | Astra |
Інформація для замовлення
- Ціна: 216 ₴






