
Амортизатор багажника SSANGYONG REXTON ( лівий) від 2004 PMC Корея
453 ₴
Мінімальне замовлення — 2 шт.
- Немає в наявності
- Тільки оптом
- Код: PQD-209 PMC
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
| O | 8 мм |
| Діаметр корпуса | 18 мм |
| Довжина | 550 мм |
| Роб. об’єм | 210 мм |
| Сила випуску | 620 Н |
Застосовність
- SSANGYONG REXTON / REXTON II (GAB_)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | PMC |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Стан | Новий |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | REXTON |
| Сумісність з маркою | Ssang Yong |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Ssang Yong |
| Модель | Rexton |
Інформація для замовлення
- Ціна: 453 ₴
- Мінімальне замовлення: 2 шт.







