
Колонки гальмування KYRON/ACTYON/REXTON/REXTON II/SANTA FE I/H-1 BLUE PRINT
1 250 ₴
- В наявності
- Код: BLUE PRINT ADG04231
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Внутрішня ширина [м]149,00
Товщина 1 [мм]16,50
виконує норми EEKE9-90R-01,261/223
WVA номер 23569
Висота всередині [мм]58,00
Сторони встановлення передній міст
Використання:
SsangYong: ACTYON I, ACTYON SPORTS I (QJ), KYRON, REXTON / REXTON II (GAB_), RODIUS,
Hyundai: SANTA FE I 2,0-2,4; H-1 2.5; TRAJET (FO) Мінівен 2.0; XG (XG) Седан 2.5 -3.0Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Ssang Yong |
| Сумісність з моделлю | Rexton, Actyon |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип | Дискові |
| Призначення | Передні колеса |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Великобританія |
| Код запчастини | BLUE PRINT ADG04231 |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | 4813008260, 4813008BA0, 48130090A2, 48130091A0, 5810126A00, 5810126A10, 5810126A20, 5810126A30, 5810139A20, 5810139A30, 5810139A40, 581013AA10, 581013AA20, 5810147A00, 581014AA26 |
| Довжина | 149 мм |
| Ширина | 58 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 17 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Ssang Yong |
| Модель | Actyon |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 250 ₴






