
Фільтр повітряний 2101-07/2108-2109-21099/ ZAZ SLAVUTA (1103), TAVRIA (1102) (карб) CHAMPION
195 ₴
- В наявності
- Код: CHAMPION CAF100106R
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Застосовність
- LADA 1200-1500 Універсал, 1200-1600, NADESCHDA (2120), NIVA Закритий позашляховик (2121, 2131), NOVA (2105), RIVA Універсал (2104), OKA (1111_),
SAMARA (2108, 2109, SAMARA Ліфтбек 21099 TOSCANA (2107) - MOSKVICH 412, 427 Універсал, 2140, ASLK 2140, ASLK 2137 Універсал
- ZAZ SLAVUTA (1103), TAVRIA (1102), TAVRIA Пікап (1105_)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Champion |
| Країна виробник | США |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | CHAMPION CAF100106R |
| Рік випуску автомобіля | 1987 |
| Сумісність з маркою | ВАЗ |
| Висота | 63 мм |
| Внутрішній діаметр | 182 мм |
| Зовнішній діаметр | 231 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Сумісність з моделлю | Niva, 2717, Slavuta, Orbita, 124, 131, 2125, L200, Polonez, Porter, 427, 1500-2300, Simca Sunbeam, 1500, Scorpion, Charade, Aslk 2137, 412, Aslk 2140, Ritmo, 2102, 2104, 2105, 2106, 2107, Oka, 2140, 125P, 132P, Nadeschda, Argenta, Trevi, 1100-1900, Ronda, 132, Tavria, Estafette, Beta |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | ВАЗ |
| Модель | 2108 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 195 ₴



