
Колодки гальмівні передні Logan I, Sandero I, Clio I-II, MEGANE I, LARGUS, 19, 21/ PEUGEOT 205, 309 HI-Q
769 ₴
- В наявності
- Код: SP1243
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
|
Висота [мм] 64,40 відповідає вимогам стандарту ЕКЄ E9-90R-01,945/966 Товщина [мм] 17,20 Ширина [мм] 99,80 |
Застосовність
- DACIA LOGAN (LS_), LOGAN MCV (KS_), LOGAN EXPRESS (FS_), SANDERO, SOLENZA (B41_)
- LADA LARGUS Фургон (FS0_, FSA_), LARGUS Фургон/універсал (KS0_, RS0_, KSA_), LARGUS (KS0_, RS0_, KSA_)
- PEUGEOT 205 I (741A/C), 205 II (20A/C), 309 I (10C, 10A), 309 Фургон/хетчбек (10S, 3S), 309 II (3C, 3A)
- RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_), CLIO II (BB_, CB_), CLIO II Фургон/хетчбек (SB0/1/2_), ESPACE I (J11_), FUEGO (136_), LOGAN I (LS_), LOGAN I Універсал (KS_), LOGAN EXPRESS (US_), LOGAN/STEPWAY II (L8_), MEGANE I (BA0/1_), MEGANE I Hatchback Van (SA0/1_), Megane I Kombi van (KA_), MEGANE I Classic (LA0/1_), MEGANE I Grandtour (KA0/1_), MEGANE I Coach (DA0/1_), MEGANE I Cabriolet (EA0/1_), MEGANE Scenic (JA0/1_), RAPID Фургон/мінівен (F40_, G40_), SANDERO/STEPWAY I (BS_), CLIO SYMBOL I (LB_), THALIA II (LU_), TWINGO I (C06_), TWINGO I Фургон/хетчбек (S06_), TWINGO II (CN0_), SUPER 5 (B/C40_), SUPER 5 Фургон/хетчбек (S40_), 9 (L42_), 11 (B/C37_), 18 (134_), 18 Variable (135_), 19 I (B/C53_), 19 I Chamade (L53_), 19 I Cabriolet (D53_), 19 II (B/C53_), 19 II Chamade (L53_), 19 II Cabriolet (D53_, 853_), 19 II Фургон/хетчбек (S53_), 20 (127_), 21 (B48_), 21 Ліфтбек (L48_), 21 Універсал (K48_), 21 Фургон/універсал (S48_), 25 (B29_), 30 (127_)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | HI-Q SP1243 |
| Виробник | HI-Q |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Призначення | Передні колеса |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Стан | Новий |
| Тип | Дискові |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Товщина | 17.2 мм |
| Ширина | 99.8 мм |
| Висота | 64.4 мм |
| Сумісність з моделлю | 19, Rapid, Sandero, Solenza, 21, Clio, Logan, Megane, Super 5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Renault |
| Мoдель | Logan |
Інформація для замовлення
- Ціна: 769 ₴



