
Гальмівні колодки передні ВАЗ 2108-21099, 2113-2115, 2110-2112, 1117-1119 Калина, Пріора 2170-2172 BREMBO
1 051 ₴
- В наявності
- Код: BREMBO P41003
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виробник BREMBO Італiя
Каталожний номер 05P288
Гальмівна система TRW
Товщина [мм] 17.5
Ширина (мм) 104.3
Висота [мм] 62
Для артикулу № 05P288
Ширина [мм] 104.3
Застосовність
BOGDAN 2110, 2111, 2310 DATSUN mi-DO, on-DO LADA GRANTA (2190_), GRANTA Liftback (2191_), KALINA Хетчбек (1119), KALINA Ліфтбек (1118), KALINA Універсал (1117), PRIORA Хетчбек (2172), PRIORA Ліфтбек (2170_), PRIORA Універсал (2171), SAMARA (2108, 2109, 2113, 2114), SAMARA Ліфтбек (21099, 2115), SAMARA Хетчбек (2113, 2114) ZAZ TAVRIA (1102)Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | ВАЗ |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип | Дискові |
| Призначення | Передні колеса |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | BREMBO |
| Країна виробник | Італія |
| Код запчастини | P41003 |
| Кросс-номери | 410105PA0D, 410805PA0A, 410805PA0B LADA 21083501089, 211083501090, 21100350108000, 21100350108900, 21103501080 |
| Ширина | 104 мм |
| Товщина | 17 мм |
| Висота | 62 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Сумісність з моделлю | Granta, Priora, 112, 110, Tavria, 111 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | ВАЗ |
| Модель | 2108 |
| Сумісність | ВАЗ 2108 1984-2003, ВАЗ 2109 1987-2011, ВАЗ 21099 1990-2011, ВАЗ Kalina (1118 1119) 2004-, ВАЗ Kalina II (2192) 2013-, ВАЗ Kalina (1117) універсал 2004-, ВАЗ Kalina II (2194) універсал 2013-, ВАЗ Priora (2171) універсал 2009-, ВАЗ Priora (2172) хетчбек 2008-, ВАЗ 2112 1999-2008, З 2113 2004-2013, З 2114 2001-2013, З 2115 1997-2012, ВАЗ 2110 1995-2014 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 051 ₴





