
Гальмівні колодки передні ВАЗ 2108-21099, 2113-2115, 2110-2112, 1117-1119 Калина, 2170-2172 Пріора, HI-Q
500 ₴
- В наявності
- Код: HI-Q SP1181
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виробник HI-Q
Маса 1.135 кг
Довжина × Висота × Ширина 80×120×85 см
Додатковий артикул/додаткова інформація з аксесуарами
з пружиною Сторона встановлення передний мост Довжина [мм] 104.3 Висота [мм] 62 Товщина [мм] 17.5 Вес [кг] 1.109 Додатковий артикул/додаткова інформація 2 з гвинтами
з пружиною Сторона встановлення передний мост Довжина [мм] 104.3 Висота [мм] 62 Товщина [мм] 17.5 Вес [кг] 1.109 Додатковий артикул/додаткова інформація 2 з гвинтами
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | ВАЗ |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип | Дискові |
| Призначення | Передні колеса |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | HI-Q |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Код запчастини | SP1181 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 104.2 мм |
| Товщина | 17.3 мм |
| Висота | 62 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | ВАЗ |
| Модель | 2108 |
| Сумісність | ВАЗ 2108 1984-2003, ВАЗ 2109 1987-2011, ВАЗ 21099 1990-2011, ВАЗ Kalina (1118 1119) 2004-, ВАЗ Kalina II (2192) 2013-, ВАЗ Kalina (1117) універсал 2004-, ВАЗ Kalina II (2194) універсал 2013-, ВАЗ Priora (2170) 2007-, ВАЗ Priora (2171) універсал 2009-, ВАЗ Priora (2172) хетчбек 2008-, ЗАЗ Славута 1992-2011, ЗАЗ Таврія 1987-2007, ВАЗ 2112 1999-2008, З 2113 2004-2013, З 2114 2001-2013, З 2115 1997-2012 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 500 ₴




