
Колодки гальмівні дискові ПЕРЕДНІ MITSUBISHI ASX/ OUTLANDER/ GALANT/ LANCER/PEUGEOT 4008/ JEEP/ DODGE AYD
817 ₴
- В наявності
- Код: 1160128A AYD
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
|
Вага |
1,72 кг |
| Висота 1 | 58 мм |
| Висота паковання | 8,5 см |
| Гальмівна система | Akebono |
| Довжина | 145 мм |
| Довжина паковання | 15,5 см |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | з приладдям |
| Знак відп. | R90 Homologated |
| Кількість затискачів | 4 |
| Контакт попередження про знос | з акустичною системою попередження про знос |
| Номер WVA | 23584 |
| Тип паковання | Коробка |
| Товщина | 16,5 мм |
| Ширина паковання | 8,5 см |
Застосовність
- CHRYSLER SEBRING (JS), SEBRING Кабріолет (JS)
- CITROEN C4 AIRCROSS
- DODGE AVENGER, CALIBER
- JEEP COMPASS (MK49), PATRIOT (MK74)
- MITSUBISHI ASX (GA_W_), GALANT VIII (EA_), GALANT VIII Універсал (EA_), GALANT IX Ліфтбек (DJ_, ED_, EF_), LANCER VII (CS_A, CT_A), LANCER VII Універсал (CS_W, CT_W), LANCER VIII (CY_A, CZ_A), LANCER VIII Sportback (CX_A), OUTLANDER I (CU_W), OUTLANDER II (CW_W), OUTLANDER III (GG_W, GF_W, ZJ, ZL, ZK), SPACE RUNNER (N6_W)
- PEUGEOT 4008
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип | Дискові |
| Призначення | Передні колеса |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | AYD |
| Країна виробник | Туреччина |
| Код запчастини | 1160128A AYD |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Dodge |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Dodge |
| Модель | Caliber |
Інформація для замовлення
- Ціна: 817 ₴





