
Рідина гальмівна 1л (DOT 4) TRW 1 PFB401SE
340 ₴
- В наявності
- Код: TRW 1 PFB401SE
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| DIN/ISO | DOT 4; SAE J1 |
| Висота паковання | 25,3 см |
| Довжина паковання | 21 см |
| Клас в’язкості SAE | 1350 |
| Місткість | 1 л |
| Об'єм | 1 |
| Специфікація | DOT4 Synthetic |
| Специфікація за DOT | DOT 4 |
| Темп. кипіння гальмівної рідини на момент постачання | 260 °C |
| Температура кипіння зволоженої гальмівної рідини | 159 °C |
| Тип | DOT 4 |
| Тип паковання | Пляшка |
| Ширина паковання | 39,1 см |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TRW |
| Країна виробник | Великобританія |
| Температура кипіння | 240 град. |
| Об'єм рідини | 1 л |
| Вид рідини | DOT 4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 340 ₴


