
Щітка склоочисника Безкаркасна 600 мм SATO TECH
149 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: SATO TECH WX600
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Вага | 0,18 кг |
| Виконання двірника | Безкаркасний двірник |
| Довжина | 24 дюйм |
| Довжина | 600 мм |
| Кількість | 1 |
| Количество в упаковке | 1 |
| Ліво-/правостороннє рульове керування | для лівостороннього рульового керування |
| Размер 1 | 600 |
| Тип | Бескаркасные |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | SATO TECH WX600 |
| Виробник | SATO tech |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина водійського двірника | 600 мм |
| Місце встановлення | Передній |
| Сезон | Всесезонний |
| Стан | Новий |
| Тип | Безкаркасний |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип кріплення | Гачок |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
Інформація для замовлення
- Ціна: 149 ₴










