
Фільтр повітряний VW, AUDI, SEAT, SKODA BOSCH
386 ₴
- В наявності
- Код: BOSCH 1987429404
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 344,5 мм |
| Ширина | 135,5 мм |
Застосовність
- AUDI A3 (8P1), A3 Sportback (8PA), A3 Кабріолет (8P7), Q3 (8UB, 8UG), TT (8J3), TT Roadster (8J9)
- SEAT ALHAMBRA (710, 711), ALTEA (5P1), ALTEA XL (5P5, 5P8), LEON (1P1), TOLEDO III (5P2)
- SKODA OCTAVIA II (1Z3), OCTAVIA II Combi (1Z5), SUPERB II (3T4), SUPERB II Універсал (3T5), YETI (5L)
- VW BEETLE (5C1, 5C2), BEETLE Кабріолет (5C7, 5C8), CADDY III Мінівен (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ), CADDY III Фургон/мінівен (2KA, 2KH, 2CA, 2CH), CADDY IV Мінівен (SAB, SAJ), CADDY IV Фургон/мінівен (SAA, SAH), CADDY ALLTRACK Мінівен (SAB), CADDY ALLTRACK Фургон/мінівен (SAA), EOS (1F7, 1F8), GOLF V (1K1), GOLF V Variant (1K5), GOLF VI (5K1), GOLF VI Variant (AJ5), GOLF VAN VI Variant (AJ5), GOLF VI Кабріолет (517), GOLF PLUS V (5M1, 521), JETTA III (1K2), JETTA IV (162, 163, AV3, AV2), PASSAT B6 (3C2), PASSAT B6 Variant (3C5), PASSAT CC B6 (357), PASSAT B7 (362), PASSAT B7 Variant (365), PASSAT ALLTRACK B7 (365), CC B7 (358), SCIROCCO III (137, 138), SHARAN (7N1, 7N2), TIGUAN (5N_), TOURAN (1T1, 1T2), TOURAN VAN (1T1, 1T2), TOURAN (1T3), TOURAN VAN (1T3)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Beetle, Jetta, Octavia, Yeti, Eos, Passat, ALTEA-XL, Superb, Caddy, Leon, Tiguan, Toledo, Touran, A3, Variant, TT, Golf, Q3, Roadster, Alhambra, Combi, Altea, Scirocco |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | BOSCH 1987429404 |
| Стан | Новий |
| Довжина | 344.5 мм |
| Ширина | 135.5 мм |
| Висота | 70.3 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Volkswagen |
| Модель | Golf |
Інформація для замовлення
- Ціна: 386 ₴





