
Ролик Зовнішній діаметр 70 мм /Ширина 24.7 мм 70/ Внутрішній діаметр17 мм SKF
412 ₴
- В наявності
- Код: SKF VKM 65054
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ролик привідного ременя з підшипником MITSUBISHI/PEUGEOT/DODGE/CHRYSLER/JEEP/ D 70/ W 24.7 SKF
Фактино новий
Характеристики
| Зовнішній діаметр | 70 мм |
| Ширина | 24.7 мм |
| Внутрішній діаметр | 17 мм |
Застосовність
- CHRYSLER GRAND VOYAGER V (RT), SEBRING (JR), SEBRING Кабріолет (JR), SEBRING (JS), SEBRING Кабріолет (JS), VOYAGER/GRAND VOYAGER III (GS_, NS_), VOYAGER III VAN (G, RSC), 300 °C (LX), 300 LEC
- CITROEN C-CROSSER (VU_, VV_), C-CROSSER ENTERPRISE (VU_, VV_)
- DODGE AVENGER, CARAVAN, CARAVAN (RG_), CHALLENGER Купе, CHARGER, DURANGO (WD), NITRO, NITRO VAN (KA), RAM 1500 Standard Cab Pickup, RAM 1500 Crew Cab Pickup, RAM 1500 Extended Cab Pickup
- JEEP CHEROKEE (KJ), CHEROKEE (KK), CHEROKEE (KL), CHEROKEE VAN (KL), COMMANDER (XK, XH), GRAND CHEROKEE III (WH, WK), GRAND CHEROKEE IV (WK, WK2), WRANGLER II (TJ), WRANGLER III (JK)
- MITSUBISHI ASX (GA_W_), LANCER VIII (CY_A, CZ_A), LANCER VIII Sportback (CX_A), OUTLANDER II (CW_W)
- PEUGEOT 4007 (VU_, VV_), 4008
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | SKF VKM 65054 |
| Виробник | SKF |
| Країна виробник | Польща |
| Сумісність з маркою | Mitsubishi |
| Стан | Вживані |
| Тип | Ролик |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Mitsubishi |
| Мoдель | OUTLANDER |
Інформація для замовлення
- Ціна: 412 ₴






