
Амортизатор газомасляний передній правий та лівий MERCEDES VITO (W638) 03.1997 - 07.2003, V CLASS MONROE
991 ₴
- В наявності
- Код: 21348R
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Вага | 5,200 кг |
| Висота паковання | 21,5 см |
| Діаметр штока поршня | 22 мм |
| Довжина 1 | 420 мм |
| Довжина 2 | 574 мм |
| Довжина паковання | 71,2 см |
| Конструкція амортизатора | Амортизаційна стійка |
| Система амортизаторів | Дві труби |
| Спосіб кріплення амортизатора | хомут знизу |
| Спосіб кріплення амортизатора | штифт зверху |
| Тип амортизатора | Тиск газу |
| Ширина паковання | 21,5 см |
Застосовність
- MERCEDES-BENZ VITO Автобус (W638), VITO Фургон (W638)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 21348R |
| Виробник | SATO tech |
| Країна виробник | Китай |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Тип | Газомасляний |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Конструкція | Двотрубний |
| Сумісність з моделлю | Vito, V-Class |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Mercedes-Benz |
| Мoдель | Vito |
Інформація для замовлення
- Ціна: 991 ₴


