
Сайлентблок балки DUSTER/LOGAN/LARGUS/CAPTUR/SANDERO MOOG
434 ₴
- В наявності
- Код: RE-SB-4191
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Місце монтажу | з обох боків |
| Місце монтажу | Задня вісь |
Застосовність
- DACIA DUSTER (HS_), DUSTER (HM_), DUSTER Фургон/джип, LOGAN (LS_), LOGAN MCV (KS_), LOGAN EXPRESS (FS_), LOGAN Пікап (US_), LOGAN II, LOGAN MCV II, SANDERO, SANDERO II
- LADA LARGUS Фургон (FS0_, FSA_), LARGUS Фургон/універсал (KS0_, RS0_, KSA_), LARGUS (KS0_, RS0_, KSA_), XRAY (GAB_)
- RENAULT CAPTUR I (J5_, H5_), DUSTER (HS_), DUSTER (HM_), LOGAN I (LS_), LOGAN I Універсал (KS_), LOGAN EXPRESS (US_), LOGAN/STEPWAY II (L8_), LOGAN II Універсал (K8_), SANDERO/STEPWAY I (BS_), SANDERO/STEPWAY II (B8_)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Moog |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | RE-SB-4191 |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Місце встановлення | Задній правий |
| Діаметр зовнішній | 12 мм |
| Довжина | 67 мм |
| Висота | 90 мм |
| Сумісність з моделлю | Logan/Stepway, Duster, Sandero, Clio, Logan, Largus |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Renault |
| Модель | Logan |
Інформація для замовлення
- Ціна: 434 ₴




