
Гальмівні колодки передні LADA 2101-2107 / 1200-1600 -84, TRW
886 ₴
- В наявності
- Код: GDB140
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
OE-артикули
Застосування
| Товщина [мм] | 16 |
| Ширина [мм] | 83,8 |
| Висота [мм] | 60 |
| Гальмівне встановлення | BENDIX |
| LADA 210135011090, 21013501090 |
| LADA 1200-1500 універсал, 1200-1600, NOVA (2105), RIVA універсал (2104), TOSCANA (2107), |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | TRW GDB140 |
| Виробник | TRW |
| Країна виробник | Іспанія |
| Призначення | Передні колеса |
| Сумісність з маркою | ВАЗ |
| Сумісність з моделлю | 2101, 2102, 2104, 2105, 2106, 2107 |
| Стан | Новий |
| Тип | Дискові |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Висота | 60.5 мм |
| Ширина | 84 мм |
| Товщина | 16 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | ВАЗ |
| Мoдель | 2101 |
| Сумісність | ВАЗ 2102 1973-1985, ВАЗ 2103 1972-1984, ВАЗ 2104 1984-, ВАЗ 2105 1981-, ВАЗ 2106 1975-2005, ВАЗ 2106 1975-2006, ВАЗ 2107 1982-2012 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 886 ₴








