Характеристики
| O фланця | 82,50 мм |
| Базове положення малої шестірні | 26,00 мм |
| Виконання стартера | з редукторною передачею |
| Кільк. зубц. | 10 |
| Кількість кріпильних отворів | 2 |
| Кількість нарізних отворів | 2 |
| Напруга | 12 В |
| Напрямок обертання | Напрямок обертання за годинниковою стрілкою |
| Потужність стартера | 2,2 кВт |
Застосовність
- MERCEDES-BENZ C-CLASS (W203), C-CLASS T-Model (S203), CLK (C209), E-CLASS (W210), E-CLASS Платформа/шасі (VF210), E-CLASS (W211), S-CLASS (W220), M-CLASS (W163), SPRINTER 2-t Автобус (B901, B902), SPRINTER 2-t Фургон (B901, B902), SPRINTER 2-t Платформа/шасі (B901, B902), SPRINTER 3-t Автобус (B903), SPRINTER 3-t Фургон (B903), SPRINTER 3-t Платформа/шасі (B903), SPRINTER 4-t Автобус (B904), SPRINTER 4-t Фургон (B904), SPRINTER 4-t Платформа/шасі (B904), SPRINTER 5-t Платформа/шасі (B905)
- SSANGYONG ACTYON I, ACTYON SPORTS I (QJ), REXTON / REXTON II (GAB_), RODIUS I
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | SSANGYONG ACTYON |
| Виробник | CARGO |
| Марка | Ssang Yong |
| Модель | Actyon |
| Номінальна потужність | 2.2 кВт |
| Редуктор | Так |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з маркою | Ssang Yong |
| Сумісність з моделлю | Actyon |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 750 ₴



