
Опора кульова SSANGYONG ACTYON/KYRON/REXTON 92-11197 AYD Турція
636 ₴
- В наявності
- Код: 92-11197 AYD
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Вага | 684 г |
| Вага брутто | 736 г |
| Висота паковання | 9,3 см |
| Довжина паковання | 10,5 см |
| Кількість кріпильних отворів | 4 |
| Нахил конуса | 1/8 |
| Розмір нарізі | M16xP1.5 |
| Ширина паковання | 9,3 см |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Ssang Yong |
| Сумісність з моделлю | Actyon |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | AYD |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | 92-11197 AYD |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Ssang Yong |
| Модель | Actyon |
Інформація для замовлення
- Ціна: 636 ₴



