
Диск гальмівний передній CHEVROLET LACETTI/ Tacuma ; Daewoo: Nubira вентильований HI-Q
1 180 ₴
Мінімальне замовлення — 2 шт.
- В наявності
- Тільки оптом
- Код: SD3009 HI-Q
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Для всіх моделей і всіх років випуску Лачетті
Застосовність
Характеристики
| O окружності центрів отворів | 114,3 мм |
| Вага | 5,33 кг |
| Висота | 47,2 мм |
| Діаметр центрування | 60 мм |
| Зовнішній діаметр | 255,8 мм |
| Кількість отворів | 5 |
| Тип гальмівного диска | з вентиляцією |
| Товщина | 24 мм |
| Товщина гальмівного диска | 22 мм |
Застосовність
CHEVROLET EPICA (KL1_), EVANDA, LACETTI (J200), LACETTI Ліфтбек (J200), LACETTI Універсал (J200), NUBIRA Ліфтбек, NUBIRA Універсал, REZZO Мінівен (U100) CHEVROLET (SGM) EPICA (SEV, CEV) DAEWOO EVANDA (KLAL), LACETTI Ліфтбек, LACETTI Хетчбек (KLAN), NUBIRA Ліфтбек (J200), NUBIRA Wagon (J200), REZZO (U100) MERCEDES-BENZ CLC-CLASS (CL203)Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Lacetti |
| Призначення | Передні колеса |
| Тип | Вентильовані |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Кількість отворів | 4 шт. |
| Зовнішній діаметр | 256 мм |
| Виробник | HI-Q |
| Товщина | 24 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Код запчастини | SD3009 |
| Стан | Новий |
| Діаметр диска | 256 мм |
| Висота | 47.2 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 114.3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Chevrolet |
| Модель | Lacetti |
| Серія | LACETTI (J200) 2003- |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 180 ₴
- Мінімальне замовлення: 2 шт.




