
Опора кульова LADA LARGUS, RENAULT LOGAN, SANDERO/STEPWAY I, CLIO III/ IV, MEGANE II/SCENIC II/ZOE
384 ₴
- В наявності
- Код: RE-BJ-2832
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики MOOG
| Вага | 261 г |
| Вага брутто | 311 г |
| Висота паковання | 8,7 см |
| Довжина паковання | 9,3 см |
| Ширина паковання | 8,7 см |
Застосовність
- DACIA LOGAN (LS_), LOGAN MCV (KS_), LOGAN EXPRESS (FS_), LOGAN Пікап (US_), SANDERO
- LADA LARGUS Фургон/універсал (KS0_, RS0_, KSA_)
- RENAULT CLIO III (BR0/1, CR0/1), CLIO III Фургон/хетчбек (SB_, SR_), CLIO III Grandtour (KR0/1_), CLIO IV (BH_), CLIO IV Grandtour (KH_), CLIO IV Фургон/хетчбек (BH_), LOGAN I (LS_), LOGAN I Універсал (KS_), LOGAN EXPRESS (US_), MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_), MEGANE II Ліфтбек (LM0/1_), MEGANE II Універсал (KM0/1_), MEGANE II Coupe-Cabriolet (EM0/1_), MEGANE II Фургон/універсал (KM_), MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_), SANDERO/STEPWAY I (BS_), SCENIC II (JM0/1_), GRAND SCENIC II (JM0/1_), TWIZY (MAM_), ZOE (BFM_)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Moog |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | RE-BJ-2832 |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Місце встановлення | Передня права |
| Довжина | 46 мм |
| Висота | 46 мм |
| Розмір конуса | 18 мм |
| Тип кріплення | Під прес |
| Сумісність з моделлю | Twizy, Sandero, Largus, Scenic, Clio, Logan, Megane |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Renault |
| Модель | Logan |
Інформація для замовлення
- Ціна: 384 ₴




