
Опора кульова LADA LARGUS, RENAULT LOGAN, SANDERO/STEPWAY I, CLIO III/ IV, MEGANE II/SCENIC II/ZOE
392 ₴
- В наявності
- Код: FEBI BILSTEIN 23996
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики FEBI BILSTEIN
| Вага | 261 г |
| Вага брутто | 311 г |
| Висота паковання | 8,7 см |
| Довжина паковання | 9,3 см |
| Ширина паковання | 8,7 см |
Застосовність
- DACIA LOGAN (LS_), LOGAN MCV (KS_), LOGAN EXPRESS (FS_), LOGAN Пікап (US_), SANDERO
- LADA LARGUS Фургон/універсал (KS0_, RS0_, KSA_)
- RENAULT CLIO III (BR0/1, CR0/1), CLIO III Фургон/хетчбек (SB_, SR_), CLIO III Grandtour (KR0/1_), CLIO IV (BH_), CLIO IV Grandtour (KH_), CLIO IV Фургон/хетчбек (BH_), LOGAN I (LS_), LOGAN I Універсал (KS_), LOGAN EXPRESS (US_), MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_), MEGANE II Ліфтбек (LM0/1_), MEGANE II Універсал (KM0/1_), MEGANE II Coupe-Cabriolet (EM0/1_), MEGANE II Фургон/універсал (KM_), MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_), SANDERO/STEPWAY I (BS_), SCENIC II (JM0/1_), GRAND SCENIC II (JM0/1_), TWIZY (MAM_), ZOE (BFM_)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Renault |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | 23996 |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | 001-10-26176 e 0404173 0404406 16-16 010 0004/S 16-16 010 0033/ 536 DYS 29469-PCS-MS 69-SET CORTECO 5043931 NK 506-29030 IA RENAULT 82 00 298 455 S1 DACIA 82 00 298 455 S1 RENAULT 825 0168 10 FAG 8500 25544 KAWE 8500 25544 TRISCAN 9040123 KAMOKA 93-90425 RTS 93-92316 RTS ADBP860094 BLUE PRINT BA-0056 GOOM BBJ5462 BORG & BECK BJ-011 JAPANPARTS BJ10-005 HOLA BJ10039 FENOX BJ7025 QUICK STEER BJ-R-585 RODRUNNER C1218LR LYNXauto CBJ7011 COMLINE D120270 DENCKERMANN DB35000 MILES DB35314 MILES DSS1043 DAYCO F2609 FRAP F2722 FRAP FBJ5462 FIRST LINE FL842-D FLENNOR FT2199 AUTLOG G3-953 OPTIMAL J4860816 HERTH+BUSS JAKOPARTS JB43001 JIKIU JBJ721 TRW JBJRE-002 AISIN JBJRE-004 AISIN KBJ5462 KEY PARTS L25544 MONROE PAL5-6002 ASHUKI by Palidium PSD793R AUTOMOTOR France QSJ3330S QUINTON HAZELL R-585 TEKNOROT RE-BJ-2832 MOOG S080844 GSP SBJ-10002 KAVO PARTS SJ7306 BGA SJ7322 BGA SKSL-0260089 Stark SS2473 FAI AutoParts SS7213 FAI AutoParts SSB1007.11 OPEN PARTS T453027 STC TC1366 DELPHI TG-5116 ZEKKERT V46-0840 VAICO VKDS 316000 SKF VSJ924 MOTAQUIP WG1994639 WILMINK GROUP WG1994654 WILMINK GROUP WG2034500 WILMINK GROUP WG2249324 WILMINK GROUP WG2288044 WILMINK GROUP ZSG-RE-010 NTY |
| Розмір конуса | 18 мм |
| Тип важеля | Контрольний |
| Місце встановлення | Передня права |
| Сумісність з моделлю | Twizy, Sandero, Scenic, Clio, Logan, Megane |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Renault |
| Модель | Logan |
Інформація для замовлення
- Ціна: 392 ₴





