
Втулка стабілізатора передня Лачетті седан хетчбек CTR — CVKD-28
72 ₴
- В наявності
- Код: CVKD-28
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
CHEVROLET/DAEWOO LACETTI(J200)/NUBIRA/GENTRA 2003=> FRONT L/R
Застосування| CHEVROLET LACETTI (J200), LACETTI седан (J200), LACETTI універсал (J200), NUBIRA седан NUBIRA універсал |
| DAEWOO LACETTI Похила задня частина (KLAN), LACETTI седан, NUBIRA (J100), NUBIRA Wagon (J100), NUBIRA Wagon (J200), NUBIRA седан (J100), NUBIRA седан (J200), |
Втулка стабілізатора передня Лачетті CTR.
Втулка з внутрішнім діаметром 18 мм, підходить на Лачетті в кузові седан і хетчбек.
Виробництво CTR, Корея
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | CVKD-28 |
| Виробник | CTR |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Внутрішній діаметр | 18 мм |
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Місце встановлення | Передня |
| Довжина | 49 мм |
| Ширина | 51 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Chevrolet |
Інформація для замовлення
- Ціна: 72 ₴







