REMSA Іспанія
гарної якості
Характеристики
OE-артикули
Застосування
гарної якості
Характеристики
| Товщина [мм] | 16 |
| Ширина [мм] | 83,8 |
| Висота [мм] | 60 |
| Гальмівне встановлення | BENDIX |
| LADA 210135011090, 21013501090 |
| LADA 1200-1500 універсал, 1200-1600, NOVA (2105), RIVA універсал (2104), TOSCANA (2107), |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з моделлю | 2101, 2102, 2104, 2105, 2106, 2107 |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип | Дискові |
| Призначення | Передні колеса |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Remsa |
| Країна виробник | Іспанія |
| Код запчастини | 0080.00 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | ВАЗ |
| Довжина | 84 мм |
| Висота | 60.5 мм |
| Товщина | 16 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | ВАЗ |
| Модель | 2102 |
| Сумісність | ВАЗ 2101 1970-1988, ВАЗ 212 1973-1985, ВАЗ 2103 1972-1984, ВАЗ 2104 1984-, ВАЗ 2105 1981-, ВАЗ 2106 1975-2005, ВАЗ 2107 1982-2012 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 514 ₴




