
Кульова опора верхня ВАЗ 2101 2102 2103 2104 2105 2106 2107 MOOG Корея
363 ₴
- В наявності
- Код: LA-BJ-0392
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виробник MOOG
Сторона встановлення передний мост
Довжина [мм] 75
Ширина (мм) 81
Висота [мм] 102
Розмір різі M14x1.5
Ширина [мм] 81
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | ВАЗ |
| Сумісність з моделлю | 2101, 2102, 2104, 2105, 2106, 2107 |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Moog |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | LA-BJ-0392 |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передня права |
| Довжина | 64.5 мм |
| Висота | 80 мм |
| Розмір конуса | 17.3 мм |
| Тип кріплення | Під болт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | ВАЗ |
| Модель | 2107 |
| Серія | 2101 1970-1988 |
| Сумісність | ВАЗ 2101 1970-1988, ВАЗ 212 1973-1985, ВАЗ 2103 1972-1984, ВАЗ 2104 1984-, ВАЗ 2105 1981-, ВАЗ 2106 1975-2005, ВАЗ 2107 1982-2012 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 363 ₴


