
ФИЛЬТР ВОЗДУШНЫЙ SSANG YONG Rexton (04-) Diesel 2.0 /D27/ 2.9 TD BLUE PRINT
493 ₴
- В наявності
- Код: ADG02259
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Масса 0.500 кг
Длина×Высота×Ширина 180×60×380 см
Длина [мм] 361
Ширина (мм) 171
Высота [мм] 60
Ширина [мм] 171
Применяемость:
SsangYong: REXTON / REXTON II (GAB_) KORANDO 2011-
SsangYong: REXTON / REXTON II (GAB_) KORANDO 2011-Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Ssang Yong |
| Сумісність з моделлю | Actyon |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Великобританія |
| Код запчастини | ADG02259 |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | 23190-08020, 23190-08400, 23190-08403 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 362 мм |
| Ширина | 172 мм |
| Висота | 59 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Ssang Yong |
| Модель | Actyon |
Інформація для замовлення
- Ціна: 493 ₴









