
Підшипник передньої маточини Ланос 1.5, Сенс, Авео, Нексія 8кл., Таврія, Славута, Кадетт Ваз 2108-2115 PROFIT
289 ₴
Мінімальне замовлення — 2 шт.
- Немає в наявності
- Тільки оптом
- Код: PR DAC34640037
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Застосовуйте
| CHEVRET AVEO / KALOS Нахилена задня частина (T200) AVEO / KALOS Нахилена задня частина (T250, T255) AVEO / KALOS седан (T200) AVEO / KALOS седан (T250, T255), SPARK (M300), |
| DAEWOO KALOS (KLAS), KALOS седан (KLAS) LANOS / SENS (KLAT), LANOS / SENS седан (KLAT), NEXIA, NEXIA седан, NUBIRA (J100), NUBIRA Wagon (J100), NUBIRA седан (J100), |
| OPEL ASCONA C (J82), ASCONA C Нахилена задня частина (J82, ASTRA F (T92), ASTRA F Van (T92), ASTRA F Кабіолет (T92), ASTRA F Нахилена задня частина (T92), ASTRA F універсал (T92), CORSA A TR (S83), CORSA A Нахилна задня частина (S83) CORSA A Фургон (S83), KADETT D (31_-34_, 41_-44_), KADETT D (32_,37_,39, _42), KADET D універсал (35_, 36_, 45_, 46_), KADETT E (T85), KADETT E Кабіолет (T85), KADETT E Нахилена задня частина (T85), KADETT E універсал (T85), KADETT E Фургон (T85), VECTRA A (J89), VECTRA A Нахилна задня частина (J89), |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Profit |
| Країна виробник | Китай |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | PR DAC34640037 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Opel, ВАЗ |
| Сумісність з моделлю | 2111, 2114, 2112, 2115, Aveo, 2108, 2109, 21099, 2110, 2113 |
| Місце встановлення | Передня |
| Основні | |
| Марка | Daewoo |
| Вид підшипника | Маточини переднього колеса |
| Ширина | 37 мм |
| Модель | Lanos |
| Внутрішній діаметр | 34 мм |
| Зовнішній діаметр | 64 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 289 ₴
- Мінімальне замовлення: 2 шт.





