
Гальмівні колодки Ланос 1,5 Сенс,Матіз,Нексія передні 13" BOSCH
707 ₴
- В наявності
- Код: 0986424512
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бренд BOSCH
Внутрішня ширина [мм]127,00
Товщина 1 [мм]16,00
виконує норми ЕЭКЕ4-90R-01322/655
WVA номер 23241
Висота всередині [мм]48,00
Сторона установки передній міст
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Дискові |
| Призначення | Передні колеса |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | 0986424512 |
| Сумісність з маркою | Daewoo |
| Товщина | 16.2 мм |
| Ширина | 127 мм |
| Висота | 48.1 мм |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Сумісність з моделлю | Spark, Sens, Matiz |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Daewoo |
| Модель | Lanos |
| Серія | LANOS (KLAT) 1997- |
| Сумісність | Chevrolet MATIZ (M200 M250) 2005-, Daewoo MATIZ (KLYA) 1998-, Daewoo NEXIA (KLETN) 1995-1997, Daewoo NEXIA Sedan (KLETN) 1995-2001, Daewoo LANOS (KLAT) 1997-, Daewoo LANOS Sedan (KLAT) 1997-, ЗАЗ Lanos pick-up 2004-, З Sens 2002-, Chery QQ (S11) 2003–, Chery QQ6 (S21) 2006-, Chevrolet Spark (M100) 2000-2011, Сhevrolet Spark (M100) 2000-2011, Chevrolet Spark II (M200) 2005-2010 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 707 ₴






