
Фільтр повітряний SSANG YONG Rexton (04-) Diesel 2.0 /D27/ 2.9 TD WIX FILTERS WA9616
462 ₴
- В наявності
- Код: WIX FILTERS WA9616
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Маса 0.500 кг
Довжина × Висота × Ширина 180×60×380 см
Довжина [мм] 361
Ширина (мм) 171
Висота [мм] 60
Ширина [мм] 171
Застосування:
SsangYong: REXTON / REXTON II (GAB_) KORANDO 2011-
SsangYong: REXTON / REXTON II (GAB_) KORANDO 2011-Модель 2.7 Xdi 4x4
Модифікація D27DT
Дата випуску 03.2011 - ?
Об'єм двигуна 2.7
Модель 2.7 Xdi Turbo 4x4
Модифікація D27DTP
Дата випуску 03.2008 - ?
Об'єм двигуна 2.7
Модель 2.9 TD GLX
Дата випуску 04.2002 - 08.2006
Об'єм двигуна 2.9
Модель 2.7 D RX 7 4x4
Модифікація D27DTP
Дата випуску 06.2006 - ?
Об'єм двигуна 2.7
Модель 2.7 Xdi 4x4
Модифікація D27DT
Дата випуску 05.2004 - 05.2012
Об'єм двигуна 2.7
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Ssang Yong |
| Сумісність з моделлю | Actyon |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | WIX Filters |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | WA9616 |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | 23190-08020, 23190-08400, 23190-08403 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 363 мм |
| Ширина | 172 мм |
| Висота | 60 мм |
| Тип радіатора | Нерозбірний |
| Матеріал | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Ssang Yong |
| Модель | Actyon |
Інформація для замовлення
- Ціна: 462 ₴




