
Барабан задній 2108, 2109, 21099, 2110, 2111, 2112, 2113, 2114, 2115, 2170, 2171, 2172 LPR
1 326 ₴
- В наявності
- Код: 7D0271
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бренд LPR
Діаметр [мм] 200
Макс. розмір розточування гальмівного барабана [мм] 201,5
Внутрішній. висота гальм. барабана [мм] 50
заг. висота гальм. барабана [мм] 67,5
Bolt Hole Circle Ø [mm] 60
Кількість отворів 4
Кількість отворів 4
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | ВАЗ |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | LPR |
| Країна виробник | Італія |
| Код запчастини | 7D0271 |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | 2108 350207, 21080 3502070 00, 21083502070 |
| Висота | 67.5 мм |
| Діаметр отвору маточини | 60 мм |
| Кількість отворів для кріплення | 4 |
| Внутрішня висота барабану | 50 мм |
| Сумісність з моделлю | 2141, Priora, 112, 110, Tavria, 2104, 111 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | ВАЗ |
| Модель | 2109 |
| Сумісність | ВАЗ 2108 1984-2003, ВАЗ 2109 1987-2011, ВАЗ 21099 1990-2011, ВАЗ Kalina (1118 1119) 2004-, ВАЗ Kalina II (2192) 2013-, ВАЗ Kalina (1117) універсал 2004-, ВАЗ Нива (2121) 1976-, ВАЗ Нива II (2123) 2002-, ВАЗ Priora (2170) 2007-, ВАЗ Priora (2171) універсал 2009-, ВАЗ Priora (2172) хетчбек 2008-, ВАЗ 2112 1999-2008, З 2113 2004-2013, З 2114 2001-2013, З 2115 1997-2012, ВАЗ 2110 1995-2014 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 326 ₴






