
Натяжний ролик ГРМ Ланос 1.5, Авео 1.5, Нексія 1.5, Астра, Комбо, Корса, Кадет 1.4-1.6 GATES
1 091 ₴
- Немає в наявності
- Код: T43038
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Виробник GATES
Каталожний номер
Вага [р] 335 343
Зовнішній діаметр 1 [мм] 59 Ширина 1 [мм] 30
Натяжний ролик ременя распредвала Ланос Авео Нексія 1.5 8кл.
Не підходить на Нексія 1.6, Ланос 1.6 і Авео 1.6.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Daewoo |
| Сумісність з моделлю | Lanos |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип | Натягувач |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Gates |
| Країна виробник | Туреччина |
| Код запчастини | T43038 |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | 09192178, 09202478, 5636722, 6 36 722, 6 36 734, 6 36 740, 6 36 748, 6 36 749, 636722, 636734, 636740, 636748, 636749, 90499101, 90499401, 90570525, 9117695, 9192178, 9202478 |
| Покриття | Гладке |
| Зовнішній діаметр | 59 мм |
| Внутрішній діаметр | 8 мм |
| Ширина | 19 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Daewoo |
| Мoдель | Lanos |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 091 ₴





