
Передні гальмівні колодки Nissan Leaf НА АМЕРИКАНСЬКУ ВЕРСІЮ (одне циліндровий супорт) BOSCH
1 562 ₴
- В наявності
- Код: BO 0986424638
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виробник BOSCH
Характеристики
перевірочне значення ECE R90 Approved
Довжина [мм] 141,7
Ширина [мм] 55,8
Вага [кг] 1,506
Товщина 1 [мм] 15,9
Сторона установки
передній міст
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип | Дискові |
| Призначення | Передні колеса |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Індія |
| Код запчастини | 0986424638 |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | D1060 3TA0A, D10603TS0A |
| Товщина | 16.2 мм |
| Ширина | 141.7 мм |
| Висота | 55.4 мм |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Сумісність з моделлю | Leaf |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Nissan |
| Сумісність | Nissan NAVARA (D40) 2004-, Nissan NAVARA Pick-Up (D40) 2008-, Nissan PATHFINDER (R51) 2005-, Nissan Leaf 2010-, Nissan SERENA (C26) 2010- |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 562 ₴







