
Передні гальмівні диски VW MULTIVAN 04/03 - TOUAREG 10/02-05/10 TRANSPORTER BUS BOX 04/03 - FEBI BILSTEIN
2 380 ₴
- Немає в наявності
- Код: 28504
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
| Зовнішній діаметр [мм] | 308 |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 29,3 |
| Мінімальна товщина [мм] | 25,5 |
| Висота [мм] | 55,2 |
| O фаски [мм] | 120 |
| Тип гальмівного диска | |
| Діаметр центрування [мм] | 76 |
| Кількість отворів | 5 |
| Поверхня | |
| Діаметр отвору до [мм] | 16,6 |
Застосовність
- VW TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7), MULTIVAN V (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN), TRANSPORTER V Автобус (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ), TRANSPORTER V Фургон (7HA, 7HH, 7EA, 7EH), TRANSPORTER V Платформа/шасі (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ, 7FD,, MULTIVAN VI (SGF, SGM, SGN, SHM, SHN), TRANSPORTER VI / CARAVELLE VI Автобус (SGB, SGJ, SHB, SHJ), TRANSPORTER VI Фургон (SGA, SGH, SHA, SHH), TRANSPORTER VI Платформа/шасі (SFD, SFE, SFL, SFZ, SJD, SJE,
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | VW 7E0615301D |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Діаметр диска | 308 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Зовнішній діаметр | 308 мм |
| Перфорація дисків | Без перфорації |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Transporter |
| Стан | Новий |
| Тип | Вентильовані |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Товщина | 29.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Volkswagen |
| Мoдель | Transporter |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 380 ₴



