
Диск гальмівний передній LADA 2101-2107 FERODO ОРИГІНАЛ
1 010 ₴
- В наявності
- Код: DDF035
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виробник FERODO
Каталожний номер DDF035
Характеристики
Висота [мм]65
Вага [кг]7,93
Товщина гальмівного диска (мм)10
Мінімальна товщина [мм]9,2
Зовнішній діаметр [мм]252
Кількість отверстий4
Діаметр центрування [мм]68
Момент затягування [Нм]75
Bolt Hole Circle Ø [mm]98
Довжина упаковки [см]24
Ширина упаковки [см]24
Висота упаковки [см]14
Тип гальмівного диска повний
Тип контейнера Коробка
Кількісна одиниця комплект
Додатковий артикул / додаткова інформація 2 з гвинтами
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | ВАЗ |
| Сумісність з моделлю | 2101, 2102, 2104, 2105, 2106, 2107 |
| Призначення | Передні колеса |
| Перфорація дисків | Без перфорації |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Ferodo |
| Країна виробник | Великобританія |
| Код запчастини | FERODO DDF035 |
| Стан | Новий |
| Висота | 65 мм |
| Кількість отворів | 4 шт. |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 98 мм |
| Тип | Невентильовані |
| Товщина | 10.5 мм |
| Покриття дисків | Змащені маслом |
| Конструктивні особливості | З болтами/гвинтами |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | ВАЗ |
| Модель | 2101 |
| Сумісність | ВАЗ 2101 1970-1988, ВАЗ 2103 1972-1984, ВАЗ 2105 1981-, ВАЗ 2106 1975-2005, ВАЗ 2107 1982-2012, ВАЗ 212 1973-1985, ВАЗ 2104 1984- |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 010 ₴




