
Фільтр повітрянний SSANGYONG Actyon 2,0 XDI, Korando 3,2 I, Kyron 2,0 - 2,7 XDI, Rodius 2,7 XD WIX FILTERS
400 ₴
- В наявності
- Код: WA9617
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний SsangYong Actyon 2,0 XDI, Kyron 2,0 - 2,7 XDI, Rodius 2,7 XDI
2319009001 SsangYong
Довжина [мм] 300
Ширина [мм] 240
Висота [мм] 58
Виконання фільтра Фільтр-патрон
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WIX Filters |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | WA9617 |
| Сумісність з маркою | Ssang Yong |
| Сумісність з моделлю | Actyon, Kyron |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 240 мм |
| Висота | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Ssang Yong |
| Модель | Actyon |
Інформація для замовлення
- Ціна: 400 ₴





