
Задні гальмівні колодки Peugeot PARTNER 1.2-1.6, 308; Citroen Berlingo 1.2-1.6 LPR 05P1500
620 ₴
- В наявності
- Код: 05P1500
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виробник LPR Італія
Сторона установки задній міст
Товщина [мм] 16.6
Довжина [мм] 87.2
Ширина (мм) 53
Вага [кг] 0.93
Датчик зносу не підготовлено для датчика зносу
Кількість гальмівних колодок 4
Ширина [мм] 53
Застосовність
CITROEN BERLINGO MULTISPACE (B9), BERLINGO Фургон/мінівен (B9) PEUGEOT 308 SW I (4E_, 4H_), PARTNER TEPEE, PARTNER Фургон/мінівенХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LPR |
| Країна виробник | Італія |
| Призначення | Задні колеса |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | 05P1500 |
| Сумісність з маркою | Peugeot |
| Сумісність з моделлю | Partner |
| Товщина | 16.5 мм |
| Ширина | 87.2 мм |
| Висота | 52.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Peugeot |
| Модель | Partner |
Інформація для замовлення
- Ціна: 620 ₴


