
Радіатор пічки Авео Т200, 255, 250; ЗАЗ Вида Авео NRF 54269 Бренд NRF
1 689 ₴
- В наявності
- Код: 54269
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Застосовуваність Авео Т200, 255, 250 та ЗАЗ Вида.
Фактичний розмір за габаритами 193х184 мм
Характеристики
Впускн. ? [мм] 18
Випускн.-? [мм] 18
Довжина мережі [мм] 148
Ширина мережі [мм] 188
Глибина мережі [мм] 26
Матеріал алюміній
Конструкція радіатора
Ребра охолодження припаяні
Метод збирання паяний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Голландія |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | 54269 |
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Aveo |
| Довжина ядра радіатора | 148 мм |
| Ширина ядра радіатора | 188 мм |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Chevrolet |
| Модель | Aveo |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 689 ₴










