
Сайлентблок передній Chevrolet Aveo CTR CVKD-34
118 ₴
- В наявності
- Код: CVKD-34/GV0131
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок передній Chevrolet Aveo CTR CVKD-34
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CTR |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | CVKD-34 |
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Aveo |
| Місце встановлення | Передній |
| Довжина | 47 мм |
| Ширина | 31 мм |
| Висота | 31 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Chevrolet |
| Модель | Aveo |
Інформація для замовлення
- Ціна: 118 ₴




