
Cальники клапанів Ланос 1.6, Авео 1.6, Лачетті 1.6 Ширьоле Круз LXT (Cruze) 1.6, Такума 1.6 ELRING Оригінал
44 ₴
Мінімальне замовлення — 4 шт.
- В наявності
- Тільки оптом
- Код: 165.560
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальники клапанів на Ланос, Авео, Лачетті та Шевроле Круз LXT (Cruze), Такума з мотором 1.6.
Ціна за 1 шт., комплект 16 штук.
Не підходять на Ланос 1,4 (з мотором від МеМЗ) і 1,5.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Об'єм двигуна | 1.6 куб. см |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | 165.560 |
| Сумісність з маркою | Daewoo |
| Сумісність з моделлю | Lanos |
| Внутрішній діаметр | 11 мм |
| Зовнішній діаметр | 26.5 мм |
| Висота | 16 мм |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Daewoo |
| Модель | Lanos |
Інформація для замовлення
- Ціна: 44 ₴
- Мінімальне замовлення: 4 шт.


