
Сальник розпредвалу Ланос Нексія Авео 1.5 л. (8кл); Лачетті 1.8/ 2.0 1.8 LDA; Леганза Нубіра 2.0; Капт REINZ
125 ₴
- В наявності
- Код: 81-24909-10
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розмір 35 х 48 х 7 мм.
Бренд VICTOR REINZ
Сальник розподвалу підходить на Ланос, Нексія і Авео тільки для мотора 1.5л. (8кл), не підходить для 1.4 і 1.6. На Лачетті підходить до двигунів 1.8 л і 2.0 л, у тому числі підходить на 1.8 LDA, не підходить на двигун 1.6 л. Також підходить для автомобілів Леганза 2.0 і 2.2, Каптива 2.4, Такума, Епіка, Еванда і Нубіра 2.0. Повсякденна назва - сальник розподільного валу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Victor Reinz |
| Країна виробник | Німеччина |
| Об'єм двигуна | 1.5 куб. см |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | 81-24909-10 |
| Сумісність з маркою | Daewoo |
| Сумісність з моделлю | Lanos |
| Внутрішній діаметр | 35 мм |
| Зовнішній діаметр | 48 мм |
| Висота | 7 мм |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Daewoo |
| Модель | Lanos |
Інформація для замовлення
- Ціна: 125 ₴



