
Сайлентблок задньої балки Ланос Нексия Сенс Кадет MEYLE 6140400004
242 ₴
- В наявності
- Код: 614 040 0004
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
цена за 1 шт
Сайлентблок задней балки для всех моделей Ланос Нексия Сенс, всех годов выпуска, всех типов кузова, в том числе подходит на Ланос пикап
Сайлентблок задней балки для всех моделей Ланос Нексия Сенс, всех годов выпуска, всех типов кузова, в том числе подходит на Ланос пикап
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип запчастини | Аналог |
| Сумісність з маркою | Daewoo |
| Код запчастини | 614 040 0004 |
| Виробник | Meyle |
| Сумісність з моделлю | Lanos |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Місце встановлення | Задній лівий |
| Висота | 75 мм |
| Діаметр внутрішній | 12 мм |
| Діаметр зовнішній | 48 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Daewoo |
| Модель | Lanos |
| Серія | LANOS Sedan (KLAT) 1997- |
Інформація для замовлення
- Ціна: 242 ₴





