
Колодки гальмівні задні нового зразка з 07 р. LACETTI 1.4-2.0, NUBIRA 1.4-2.0, GENTRA 1.5 TRW GDB4178
1 138 ₴
- В наявності
- Код: TRW GDB4178
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні задні підходять на Лачетті випущені з 2007 року
Застосовність:
Daewoo: NUBIRA 1.4-2.0; GENTRA 1.5
Chevrolet: LACETTI 1.4-2.0
Виробник TRW GDB4178
Каталожний номер SP1257
Довжина×Висота×Ширина 70×50×110 см
Daewoo: NUBIRA 1.4-2.0; GENTRA 1.5
Chevrolet: LACETTI 1.4-2.0
Виробник TRW GDB4178
Каталожний номер SP1257
Довжина×Висота×Ширина 70×50×110 смХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Lacetti |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Призначення | Задні колеса |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | TRW |
| Код запчастини | TRW GDB4178 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 103.8 мм |
| Висота | 38.9 мм |
| Товщина | 14.6 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Chevrolet |
| Модель | Lacetti |
| Серія | LACETTI (J200) 2003- |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 138 ₴



