
Диск гальмівний передній CHEVROLET LACETTI; EVANDA , Tacuma /Daewoo: Nubira вентильований TRW
1 450 ₴
- В наявності
- Код: DF7218
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Для всіх моделей і всіх років випуску Лачетті
Застосовність:
Daewoo: NUBIRA 1.4-2.0
Chevrolet: LACETTI 1.4-2.0
Виробник TRW
Маса 5.770 кг
Довжина×Висота×Ширина 250×50×250 см
Поверхня лакований
Тип гальмівного диска вентильований
Діаметр [мм] 256
Товщина гальмівного диска (мм) 24
Мінімальна товщина [мм] 22
Діаметр центрування [мм] 60
Висота [мм] 47.2
Кількість отворів 4
Розмір різьби 12.6
∅ фаски 2 [мм] 114.3
Колір чорний
∅ фаски [мм] 114.3
Daewoo: NUBIRA 1.4-2.0
Chevrolet: LACETTI 1.4-2.0
Виробник TRW
Маса 5.770 кг
Довжина×Висота×Ширина 250×50×250 см
Поверхня лакований
Тип гальмівного диска вентильований
Діаметр [мм] 256
Товщина гальмівного диска (мм) 24
Мінімальна товщина [мм] 22
Діаметр центрування [мм] 60
Висота [мм] 47.2
Кількість отворів 4
Розмір різьби 12.6
∅ фаски 2 [мм] 114.3
Колір чорний
∅ фаски [мм] 114.3Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Південна Корея |
| Призначення | Передні колеса |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип | Вентильовані |
| Тип запчастини | Аналог |
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
| Код запчастини | DF7218 |
| Діаметр диска | 256 мм |
| Товщина | 24 мм |
| Зовнішній діаметр | 256 мм |
| Кількість отворів | 4 шт. |
| Виробник | TRW |
| Стан | Новий |
| Висота | 47.2 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 114.3 мм |
| Колір | Чорний |
| Покриття дисків | Пофарбований |
| Сумісність з моделлю | Nubira, Lacetti |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Chevrolet |
| Модель | Lacetti |
| Серія | LACETTI (J200) 2003- |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 450 ₴


