
Колодка гальмівна. дискова chevrolet aveo передні. BOSCH
964 ₴
- В наявності
- Код: 0986424818
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бренд BOSCH
Товщина [мм]17,8
Ширина [мм]133,2
Висота [мм]49
для артикулу №05P1080
Гальмівна системаAKEBONO
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Vida, Aveo |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип | Дискові |
| Призначення | Передні колеса |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Китай |
| Код запчастини | 0986424818 |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | 96534653 |
| Товщина | 16.2 мм |
| Ширина | 132.8 мм |
| Висота | 48.8 мм |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Chevrolet |
| Модель | Aveo |
Інформація для замовлення
- Ціна: 964 ₴







