
Гальмівні колодки Ланос, Сенс, Матіз, Нексія, CHERY QQ передні 13"(HI-Q) Корея) SP1086
494 ₴
- Немає в наявності
- Код: SP1086
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Бренд SANGSIN
Внутренняя ширина [мм]127,00
Толщина 1 [мм]16,00
выполняет нормы ЕЭКE4-90R-01322/655
WVA номер 23241
Высота внутри [мм]48,00
Сторона установки передний мост
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Daewoo |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип | Дискові |
| Призначення | Передні колеса |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | HI-Q |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Код запчастини | SP1086 |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | 96273708, 96281945, 96288629, 96316582, 96446176, PS4510017, S4510004, S4510017 DAEWOO 96273708, 96281945, 96288629, 96316582, 96446176, S4510004, S4510017 |
| Товщина | 16 мм |
| Ширина | 127 мм |
| Висота | 48 мм |
| Сумісність з моделлю | Spark, Matiz |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Daewoo |
| Модель | Lanos |
| Серія | LANOS (KLAT) 1997- |
| Сумісність | Chevrolet MATIZ (M200 M250) 2005-, Daewoo MATIZ (KLYA) 1998-, Daewoo NEXIA (KLETN) 1995-1997, Daewoo NEXIA Sedan (KLETN) 1995-2001, Daewoo LANOS (KLAT) 1997-, Daewoo LANOS Sedan (KLAT) 1997-, ЗАЗ Lanos pick-up 2004-, З Sens 2002-, Chery QQ (S11) 2003–, Chery QQ6 (S21) 2006-, Chevrolet Spark (M100) 2000-2011, Сhevrolet Spark (M100) 2000-2011, Chevrolet Spark II (M200) 2005-2010 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 494 ₴



