
Гальмівні колодки передні ВАЗ 210-21099, 2113-2115, 2110-2112, 1117-1119 Каліна, 2170-2172 Приора, REMSA
578 ₴
- Немає в наявності
- Код: 0221.00
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Виробник REMSA
Каталожний номер 0221-00
Маса 1.135 кг
Довжина×ВисотиxШіріна 80×120×85 см
Додатковий артикул / Додаткова інформація з аксесуарами
з пружиною Сторона встановлення передний мост Довжина [ммм] 104.3 Висота [ммм] 62 Товщина [мм] 17.5 Вес [кг] 1.109 Додаткова артикул / додаткова інформація 2 з гвинтами
з пружиною Сторона встановлення передний мост Довжина [ммм] 104.3 Висота [ммм] 62 Товщина [мм] 17.5 Вес [кг] 1.109 Додаткова артикул / додаткова інформація 2 з гвинтами
Застосовність
BOGDAN 2110, 2111, 2310 DATSUN mi-DO, on-DO LADA GRANTA (2190_), GRANTA Liftback (2191_), KALINA Хетчбек (1119), KALINA Ліфтбек (1118), KALINA Універсал (1117), PRIORA Хетчбек (2172), PRIORA Ліфтбек (2170_), PRIORA Універсал (2171), SAMARA (2108, 2109, 2113, 2114), SAMARA Ліфтбек (21099, 2115), SAMARA Хетчбек (2113, 2114) ZAZ TAVRIA (1102)Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | ВАЗ |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип | Дискові |
| Призначення | Передні колеса |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Remsa |
| Країна виробник | Іспанія |
| Код запчастини | 0221.00 |
| Стан | Новий |
| Довжина | 104.3 мм |
| Висота | 62 мм |
| Товщина | 17.5 мм |
| Комплектація колодок | З болтами/гвинтами |
| Сумісність з моделлю | Tavria |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | ВАЗ |
| Модель | 2108 |
| Сумісність | ВАЗ 2108 1984-2003, ВАЗ 2109 1987-2011, ВАЗ 21099 1990-2011, ВАЗ Kalina (1118 1119) 2004-, ВАЗ Kalina II (2192) 2013-, ВАЗ Kalina (1117) універсал 2004-, ВАЗ Kalina II (2194) універсал 2013-, ВАЗ Priora (2170) 2007-, ВАЗ Priora (2171) універсал 2009-, ВАЗ Priora (2172) хетчбек 2008-, ЗАЗ Славута 1992-2011, ЗАЗ Таврія 1987-2007, ВАЗ 2112 1999-2008, З 2113 2004-2013, З 2114 2001-2013, З 2115 1997-2012 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 578 ₴







