
Ролик ременя генератора опорним або "замість кондиціонера" Aveo 1.4/Lacetti 1.6 1.8 GATES - Канада
944 ₴
- В наявності
- Код: T38024
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ролик встановлюється замість кондиціонера. Цей ролик нічого не натягує без кронштейна натягувача. Цей ролик називають опорним або "замість кондиціонера".
Бренд GATES - Канада
Характеристики
| Матеріал | полімерний матеріал |
| Кількість канавок | 6 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 113 |
| Внутрішній діаметр | 17 |
| Ширина [мм] | 27 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Ролик |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Gates |
| Країна виробник | Канада |
| Код запчастини | T38024 |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | 25180907 |
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
| Зовнішній діаметр | 113 мм |
| Внутрішній діаметр | 17 мм |
| Ширина | 27 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Сумісність з моделлю | Rezzo, Blazer S10, C1500, Lacetti, Evanda, S15 Jimmy SUV, Nubira, Epica, K2500, Tahoe, S10, C2500, Nexia, Sephia, Vida, K1500, Suburban |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Chevrolet |
| Модель | Aveo |
Інформація для замовлення
- Ціна: 944 ₴








