
Фільтр АКПП KIA / HYUNDAI EG1032H D587 HENGST FILTER
856 ₴
- В наявності
- Код: EG1032H D587 HENGST FILTE
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
-
Аналоги:
Характеристики
| Вага | 0,282 кг |
| Виконання фільтра | Сітчастий фільтр |
| Висота | 65 мм |
| Довжина | 202 мм |
| Тип коробки передач | для автоматичної коробки передач |
| Ширина | 187 мм |
Застосовність
- HYUNDAI COUPE I (RD), COUPE II (GK), ELANTRA III (XD), ELANTRA III Ліфтбек (XD), EQUUS / CENTENNIAL (JS), GRANDEUR (TG), SANTA FE I (SM), SANTA FE II (CM), SANTA FE II Фургон/джип (CM), SONATA II (Y-2), SONATA III (Y-3), SONATA IV (EF), SONATA V (NF), TRAJET (FO), TRAJET Фургон/мінівен (FO), TUCSON (JM), XG (XG)
- KIA CARENS III Мінівен (UN), CARNIVAL I (UP), CARNIVAL II (GQ), CARNIVAL / GRAND CARNIVAL III (VQ), CERATO I Ліфтбек (LD), CERATO I Хетчбек (LD), MAGENTIS I (GD, MS), MAGENTIS II (MG), SPORTAGE II (JE_, KM)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | HENGST FILTER |
| Код запчастини | EG1032H D587 |
| Стан | Новий |
| Рік випуску автомобіля | 2004 |
| Кросс-номери | MFTK304 108851 FEBI BILSTEIN 4632139010 HYUNDAI 4632139010 KIA ADG02125 BLUE PRINT EG1032H D587 HENGST FILTER JT214K JS ASAKASHI V52-0081 VAICO V52-0468 VAICO |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Hyundai |
| Мoдель | Tucson |
Інформація для замовлення
- Ціна: 856 ₴





