
Передній гальмівний диск CITROEN Berlingo/C-ELYSEE /C2-C5/ DS3/ PEUGEOT 206/207/208/301/307/1007/2008/PARTNER
1 242 ₴
- В наявності
- Код: LPR P1003V
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Артикул P1003V
Бренд LPR
Висота [мм] 34,2
Діаметр центрування [мм] 66
Зовнішній діаметр [мм] 283
Кількість отворів 4
Мін. товщина [мм] 24
Тип гальмівного диска
зі внутрішньою вентиляцією
Товщина гальмівного диска [мм] 26
Застосовність
CITROEN BERLINGO / BERLINGO FIRST Мінівен (MF_, GJK_, GFK_), BERLINGO / BERLINGO FIRST Фургон/мінівен (M_), C-ELYSEE (DD_), C2 (JM_), C3 I (FC_, FN_), C3 II (SC_), C3 Pluriel (HB_), C3 PICASSO (SH_), C4 I (LC_), C4 Купе (LA_), C4 II (NC_), C4 CACTUS, C5 I (DC_), C5 I Break (DE_), C5 II (RC_), C5 II Break (RE_), DS3 (SA_), DS3 Кабріолет, XSARA (N1), XSARA Break (N2), XSARA Купе (N0), XSARA Фургон/універсал, XSARA PICASSO (N68) DS DS 3 (SA_), DS 3 Кабріолет (SB_) OPEL CROSSLAND X / CROSSLAND (P17, P2QO) PEUGEOT 206 Хетчбек (2A/C), 206 Ліфтбек, 206 SW (2E/K), 206 CC (2D), 207 (WA_, WC_), 207 SW (WK_), 208 I (CA_, CC_), 301, 307 (3A/C), 307 Break (3E), 307 SW (3H), 1007 (KM_), 2008 I (CU_), PARTNER Мінівен (5_, G_), PARTNER Фургон/мінівен (5_, G_)Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Peugeot |
| Призначення | Передні колеса |
| Тип | Вентильовані |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Кількість отворів | 4 шт. |
| Зовнішній діаметр | 283 мм |
| Виробник | LPR |
| Товщина | 34.2 мм |
| Країна виробник | Італія |
| Код запчастини | P1003V |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | 1613703980, 1618862780, 1667857480, 424918, 424984, 4249J6 CITROEN (DF-PSA) 9808483380 JEEP 9807353480 OPEL 3557911 PEUGEOT 1606401480, 4246W2, 4246W8, 424917, 424918, 424984 PEUGEOT (DF-PSA) 9808483380 TOYOTA SU001A9198, SU001B3532 |
| Висота | 34.2 мм |
| Сумісність з моделлю | C4 Cactus, DS3, DS5, 307, 308, Xsara, C3, C4, C5, Partner, 408, 206, 207, 208, 1007, Corsa, Crossland X / Crossland, Berlingo, Xsara Picasso |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Peugeot |
| Модель | 307 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 242 ₴




